Reference: 110900
Brand: Brady
| Type | Original |
| Printing colors | Black |
| Brand compatibility | Brother |
| Supply type | Single pack |
| Compatibility | DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Black toner page yield | 1000 pages |
| Product color | Multicolor |
| Country of origin | Vietnam |
| Width | 4.21" (107 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Height | 15.3" (388 mm) |
| Weight | 15.5 oz (439 g) |
| Package width | 6.1" (155 mm) |
| Package depth | 4.13" (105 mm) |
| Package height | 15.2" (385 mm) |
| Package weight | 28.2 oz (800 g) |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 4977766787451 |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Pallet height | 6.61" (16.8 cm) |
| Pallet weight | 373 lbs (169.2 kg) |
| Number of layers per pallet | 9 pc(s) |
| Number of cartons per pallet layer | 6 pc(s) |
| Number of cartons per pallet | 54 pc(s) |
| Quantity per pallet | 216 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 1T02ND0NL0, TK8515K
Brand: CoreParts
Reference: SS735A, CLT-Y808S_ELS
Brand: CoreParts
Brother TN-243BK, 1000 pages, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle