| Brand compatibility | Universal |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Type | Tablet stand |
| Master (outer) case gross weight | 7800 g |
| Master (outer) case height | 10 cm |
| Master (outer) case length | 104 cm |
| Master (outer) case width | 32 cm |
| Products per master (outer) case | 1 pc(s) |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Brand Name | Neomounts |
| Warranty | 5 |
Data sheet
Specific References
Reference: AK18913-00135-AK18913-001
Brand: Zebra
Brand: Zebra
Reference: L14D2P31, SB18C03763
Brand: CoreParts
Reference: BN80
Brand: CoreParts
Reference: FZ-VZSU88U
Brand: Panasonic
Brand: Zebra
Brand: Neomounts
Brand: Winmate
Reference: SM-T580, T585
Brand: CoreParts
Brand: Zebra
Reference: FRU5T71E71665
Brand: Lenovo
Brand: Neomounts
Brand: Neomounts
Brand: Neomounts
check_circle
check_circle