| Brand compatibility | Universal |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Type | Tablet stand |
| Master (outer) case gross weight | 4500 g |
| Master (outer) case height | 16 cm |
| Master (outer) case length | 38.6 cm |
| Master (outer) case width | 36.6 cm |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Brand Name | Neomounts |
| Warranty | 5 |
Data sheet
Specific References
Reference: A1476, A1484, A1822, A1823, A1823, A1893, A1954, A2197, A2198, A
Brand: CoreParts
Reference: W125805053
Brand: Honeywell
Brand: CoreParts
Reference: EB-BT545ABY
Brand: CoreParts
Brand: Panasonic
Brand: Winmate
Brand: Neomounts
Brand: Neomounts
Brand: Neomounts
check_circle
check_circle