DELL PN7320A, Tablet, Dell, Black, Latitude 7320 Detachable, Built-in, 1.5 h
| Device compatibility | Tablet |
| Brand compatibility | Dell |
| Product color | Black |
| Compatibility | Latitude 7320 Detachable |
| Battery type | Built-in |
| Battery life | 1.5 h |
| Weight | 0.388 oz (11 g) |
| Width | 2.56" (65 mm) |
| Depth | 0.445" (11.3 mm) |
| Height | 5.51" (140 mm) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: CN80-STY-5SH
Brand: Honeywell
Reference: W128329621
Brand: Lenovo
Reference: W125891853
Brand: HP
Reference: SG-STYLUS-TCX-MTL-03
Brand: Zebra
Reference: W128564685
Brand: Lenovo
Reference: W128598672
Brand: Lenovo
Reference: 13-SG-TC7X-STYLUS-03
Brand: Zebra
DELL PN7320A, Tablet, Dell, Black, Latitude 7320 Detachable, Built-in, 1.5 h
check_circle
check_circle