Samsung GP-FPA346VAATW, Cover, Samsung, Galaxy A34, 6.6", Transparent
| Maximum screen size | 6.6" |
| Case type | Cover |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Product color | Transparent |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy A34 |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Protection features | Drop proof, Scratch resistant |
| Width | 6.47" (164.3 mm) |
| Depth | 0.461" (11.7 mm) |
| Height | 3.22" (81.7 mm) |
| Weight | 1.06 oz (30 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: eSTUFF
Brand: dbramante1928
Reference: W129047468
Brand: Samsung
Brand: eSTUFF
Brand: dbramante1928
Brand: eSTUFF
Reference: W129047455
Brand: Samsung
Brand: dbramante1928
Brand: dbramante1928
Reference: W128959694
Brand: Samsung
Brand: eSTUFF
Samsung GP-FPA346VAATW, Cover, Samsung, Galaxy A34, 6.6", Transparent
check_circle
check_circle