Samsung EF-QA546, Cover, Samsung, Galaxy A54, 6.4", Transparent
| Maximum screen size | 6.4" |
| Case type | Cover |
| Product color | Transparent |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy A54 |
| Pattern | No pattern |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 3.12" (79.2 mm) |
| Depth | 0.441" (11.2 mm) |
| Height | 6.33" (160.7 mm) |
| Weight | 0.988 oz (28 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: eSTUFF
Reference: W128812276
Brand: Samsung
Reference: W129047453
Brand: Samsung
Brand: dbramante1928
Brand: eSTUFF
Reference: ES67100035
Brand: eSTUFF
Brand: Speck
Reference: ES67140025
Brand: eSTUFF
Brand: eSTUFF
Reference: ES67120005
Brand: eSTUFF
Samsung EF-QA546, Cover, Samsung, Galaxy A54, 6.4", Transparent
check_circle
check_circle