| Maximum screen size | 6.9" |
| Case type | Cover |
| Material | Thermoplastic polyurethane (TPU) |
| Product color | Beige, Black |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Galaxy S25 Ultra |
| Surface coloration | Image |
| Protection features | Scratch resistant, Shock resistant |
| Width | 6.54" (166 mm) |
| Depth | 0.472" (12 mm) |
| Height | 3.19" (81 mm) |
| Weight | 1.09 oz (31 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: dbramante1928
Reference: W128788776
Brand: Samsung
Reference: W128812304
Brand: Samsung
Reference: W128959686
Brand: Samsung
Reference: W129047450
Brand: Samsung
Brand: dbramante1928
Reference: ES671046
Brand: eSTUFF
Brand: eSTUFF
Brand: dbramante1928
Samsung GP-FPS938AMAUW, Cover, Samsung, Galaxy S25 Ultra, 6.9", Beige, Black
check_circle
check_circle