| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display diagonal | 14" |
| HD type | Full HD |
| Display type | IPS |
| Weight | 11.3 oz (320 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 12.7" (322 mm) |
| Package depth | 7.87" (200 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 11.4 oz (324 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5D10W73196
Brand: Lenovo
Reference: NT125WHM-N42, B125XTN01.0, 2HY74, 9X5G1, NM3MT, M125NWR1
Brand: CoreParts
Reference: FRU5D10X18114
Brand: Lenovo
Reference: FRU5M10Y75555
Brand: Lenovo
Reference: FRU5M11F25320
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10Z56890
Brand: Lenovo
Lenovo 01LW010, Display, 14", Full HD, Lenovo
check_circle
check_circle