| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display diagonal | 14" |
| HD type | HD |
| Weight | 14.1 oz (400 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 15.5" (393 mm) |
| Package depth | 11.9" (302 mm) |
| Package height | 3.27" (83 mm) |
| Package weight | 18.2 oz (516 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5D10W69514
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D11A22504, 888567
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D11C14836, 887244
Brand: Lenovo
Lenovo 01EN019, Display, 14", HD, Lenovo
check_circle
check_circle