| Type | Display |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display type | LCD |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 13.7" (349 mm) |
| Package depth | 10.7" (273 mm) |
| Package height | 2.83" (72 mm) |
| Package weight | 18.9 oz (536 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5D10V82352
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10W69523
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D10Y68490
Brand: Lenovo
Reference: FRU5CB1F36621
Brand: Lenovo
Reference: FRU5M10Y75555
Brand: Lenovo
Reference: FRU5D11C18141
Brand: Lenovo
Lenovo 5D10T45069, Display, Lenovo
check_circle
check_circle