CoreParts MSC133F40-325M, Display, 13.3", Full HD, HP, Elitebook 830 G8, G7
| Type | Display |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | Elitebook 830 G8, G7 |
| Connector type | 40-pin |
| Connector location | Bottom right |
| Replacement for | M36417-001 |
| Display diagonal | 13.3" |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Backlight type | LED |
| LED backlight | Yes |
| Glossy display | No |
| Width | 15.7" (400 mm) |
| Depth | 11" (280 mm) |
| Height | 1.97" (50 mm) |
| Weight | 12.3 oz (350 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 15.7" (400 mm) |
| Package depth | 11" (280 mm) |
| Package height | 1.97" (50 mm) |
| Package weight | 14.1 oz (400 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: LP133QD1-SPB3, LP133QD1 _ SP _ _ B3 _ , ASUS UX330UA-FB, 18010
Brand: CoreParts
Brand: HP
Reference: L78066-001, NV140FHM-N4B
Brand: CoreParts
Reference: FUJ_CP698902-XX, KL.1560D.015, KL.15605.033, 806360-001, 847654-
Brand: CoreParts
Reference: FRU5M10W64466
Brand: Lenovo
Reference: FRU5M10W64486, 863510
Brand: Lenovo
Reference: LM238WF2-SSK1, LM238WF2_SS__K1_, LM238WF5-SSE5, LM238WF5-SSE4, L
Brand: CoreParts
CoreParts MSC133F40-325M, Display, 13.3", Full HD, HP, Elitebook 830 G8, G7
check_circle
check_circle