MSC140F30-255M
  • MSC140F30-255M
MSC140F30-255M - 18010-14031400, LP140WF7 _SP__K3_, LP140WF7-SPK3, N140HCE-EN1 RE
CoreParts
14,0" LCD FHD Matte, 1920x1080, Original Panel, 315.41*202.54*2.4mm, 30pins Bottom Right Connector, Top Bottom 4xBrackets, IPS
CHF104.7
Tax included
CHF96.9 Tax excluded
Delivery in 4-5 days
Quantity
Last items in stock
1 Item
Description
  • High Quality
  • Tested and certified
  • Matching Performance
  • Reliable with 6 months Warranty
Specifications
Display
Backlight typeLED
Display diagonal14 "