CoreParts MSP341025, Pick-up roller, Gray, 1 pc(s)
| Type | Pick-up roller |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP LaserJet Pro 400 color Printer M451dn |
| Product color | Gray |
| Country of origin | China |
| Width | 1.93" (49 mm) |
| Depth | 1.85" (47 mm) |
| Height | 1.57" (40 mm) |
| Weight | 0.353 oz (10 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 1.93" (49 mm) |
| Package depth | 1.85" (47 mm) |
| Package height | 1.57" (40 mm) |
| Package weight | 0.705 oz (20 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: FJ50L1-G, HA-G20BAT, HBM-CAS3000L
Brand: CoreParts
Reference: 127021590, 127021591, 94ACC0054, BS-215, BS-229
Brand: CoreParts
Brand: HP
CoreParts MSP341025, Pick-up roller, Gray, 1 pc(s)
check_circle
check_circle