| Brand compatibility | Brother |
| Compatibility | TD-4T series |
| Device compatibility | Label printer |
| Product colour | Black |
| Type | Roll holder |
| Layers per pallet | 4.909090909 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 11 pc(s) |
| Pallet gross height | 13.03636363615 cm |
| Pallet gross weight | 95760 g |
| Products per pallet | 108 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 54 pc(s) |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Brand Name | Brother |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 13283, 100000495, 50121527-002, HO48L1-G, S-L-0526-E
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle