CoreParts MBXPOS-BA0017, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Bluebird |
| Compatibility | Pidion BIP-6000 |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 6400 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery capacity | 23.6 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 2.01" (51 mm) |
| Depth | 0.787" (20 mm) |
| Height | 3.11" (79 mm) |
| Weight | 3.88 oz (110 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 4.09" (104 mm) |
| Package depth | 3.23" (82 mm) |
| Package height | 4.45" (113 mm) |
| Package weight | 6.35 oz (180 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 690341
Brand: HP
Reference: LBC4090002, LBD709-001, LBF3250001, PA-BB-001, PA-BB-002, PABT40
Brand: CoreParts
Reference: BP70, P50AA
Brand: CoreParts
Reference: OPT78-2735-02, 2-OPT78-2735-02, DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
CoreParts MBXPOS-BA0017, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle