CoreParts MBXPOS-BA0009, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Brand compatibility | Banksys |
| Compatibility | Xentissimo |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery capacity | 6.7 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 0.472" (12 mm) |
| Depth | 0.866" (22 mm) |
| Height | 2.24" (57 mm) |
| Weight | 3.17 oz (90 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 0.472" (12 mm) |
| Package depth | 1.46" (37 mm) |
| Package height | 2.24" (57 mm) |
| Package weight | 3.53 oz (100 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 105910-055, R-105910-055
Brand: Zebra
Reference: BP-0720-A1-E, BP-0720-A1-E, BP-0725-A1, BP-0725-A1
Brand: CoreParts
Reference: 00-06260A, 46-46870, 95359535BT, BJ-9535X-1K1KSM, ML95L1-G
Brand: CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0009, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle