Reference: 110900
Brand: Brady
CoreParts MBXPOS-BA0140, Battery, Black, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Device compatibility | Scanner |
| Brand compatibility | Intermec |
| Compatibility | CK3, CK3A, CK3C, CK3C1, CK3N, CK3N1, CK3R, CK3X |
| Product color | Black |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 5200 mAh |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Battery capacity | 19.2 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 1.61" (41 mm) |
| Depth | 0.945" (24 mm) |
| Height | 3.54" (90 mm) |
| Weight | 3.88 oz (110 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 5.94" (151 mm) |
| Package depth | 3.11" (79 mm) |
| Package height | 1.14" (29 mm) |
| Package weight | 4.3 oz (122 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Data sheet
Specific References
Reference: DT-5025LAT, DT-9023, DT-9023LI, DT-9723, DT-9723LI, DT-9723LIC
Brand: CoreParts
Reference: 13-BTRY-TC55-29MA1-01, 82-164801-02, 82-164807-01, 82-172087-01
Brand: CoreParts
Reference: 21-62606-01, BTRY-LS34IAB00-00, 50120448
Brand: CoreParts
Reference: 7A100014, S1500, S1500T, S1500T-DT, S2500, S2500THS, S3750, S375
Brand: CoreParts
CoreParts MBXPOS-BA0140, Battery, Black, 1 pc(s)
check_circle
check_circle