CoreParts MBXPR-BA045, Battery, Gray, 1 pc(s)
| Type | Battery |
| Device compatibility | Label printer |
| Brand compatibility | Zebra |
| Compatibility | L405, RW420, RW420 EQ |
| Product color | Gray |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 4200 mAh |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Battery capacity | 31.08 Wh |
| Country of origin | China |
| Certification | CE |
| Width | 2.87" (73 mm) |
| Depth | 1.06" (27 mm) |
| Height | 3.62" (92 mm) |
| Weight | 8.82 oz (250 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 4.09" (104 mm) |
| Package depth | 3.23" (82 mm) |
| Package height | 4.45" (113 mm) |
| Package weight | 11.3 oz (320 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: DATAMAX-O_NEIL
Brand: Honeywell
Reference: FL1-3762-010_1PC_, FL4-0762-000_1PC_, FL4-0763-000_1PC
Brand: CoreParts
Reference: BPK268-001-01-A
Brand: CoreParts
Reference: BA-0064A4, BCP60ACC00002, BCP60ACC00106
Brand: CoreParts
Brand: HP
Brand: HP
Reference: 1000AB01, 318-043-002, 318-043-012, 318-043-022
Brand: CoreParts
Reference: 82-71363-02, 82-71364-01, 82-71364-03, 82-71364-05, 82-71364-05
Brand: CoreParts
Reference: 82-111094-01, BTRY-MC55EAB02, BTRY-MC55EAB02, U60493
Brand: CoreParts
CoreParts MBXPR-BA045, Battery, Gray, 1 pc(s)
check_circle
check_circle