| Type | Cover |
| Device compatibility | Inkjet printer |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | - Epson TM-T70II Series - Epson TM-T70II (032A0): Serial + Built-in USB, PS, EDG, UK - Epson TM-T70II (032): Serial + Built-in USB, PS, EDG, EU - Epson TM-T70II (026C1): UB-E04 + Built-in USB, PS, White, UK - Epson TM-T70II (026C0): UB-E04 + Built-in USB, PS, White, EU - Epson TM-T70II (026A1): Serial + Built-in USB, PS, White, UK - Epson TM-T70II (026A0): Serial + Built-in USB, PS, White, EU - Epson TM-T70II (025C1): UB-E04 + Built-in USB, PS, Black, UK - Epson TM-T70II (025C0): UB-E04 + Built-in USB, PS, Black, EU - Epson TM-T70II (025A1): Serial + Built-in USB, PS, Black, UK - Epson TM-T70II (025A0): Serial + Built-in USB, PS, Black, EU - Epson TM-T70II (024C1): UB-E04 + Built-in USB, PS, EDG, UK - Epson TM-T70II (024C0): UB-E04 + Built-in USB, PS, EDG, EU - Epson TM-T70II (024B0): Powered USB + Built-in USB, no PS, EDG - Epson TM-T70II (023B3): UB-E04 + Built-in USB, PS, ECW, UK - Epson TM-T70II (023B2): UB-E04 + Built-in USB, PS, ECW, EU |
| Country of origin | China |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 5.39" (137 mm) |
| Package depth | 5.98" (152 mm) |
| Package height | 4.76" (121 mm) |
| Package weight | 8.96 oz (254 g) |
Data sheet
Specific References
Reference: 13224, 1400-203047G, 1400-900009G.
Brand: CoreParts
Reference: 33-A3610N1ATNN01
Brand: CipherLab
Reference: 100845, 33-KB1B3770000L3, BA-80S700, KB1B3770000L3
Brand: CoreParts
Epson C32C814606, Cover, 1 pc(s)
check_circle
check_circle