Zebra 10026769, White, Roll, Polyester, Thermal transfer, 3.94" (10 cm), 1.57" (4 cm)
| Product color | White |
| Format | Roll |
| Material | Polyester |
| Print technology | Thermal transfer |
| Water-resistant | Yes |
| Label width | 3.94" (10 cm) |
| Label height | 1.57" (4 cm) |
| Package weight | 30.7 oz (870 g) |
| Labels per pack | 250 pc(s) |
| Rolls per pack | 1 |
| Labels per roll | 250 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 48211090 |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Reference: 35-880026-076
Brand: Zebra
Brand: Zebra
Reference: 35-880261-076D
Brand: Zebra
Reference: 800284-60535-800284-605
Brand: Zebra
Zebra 10026769, White, Roll, Polyester, Thermal transfer, 3.94" (10 cm), 1.57" (4 cm)
check_circle
check_circle