DYMO LW - Large Address Labels - 36 x 89 mm - S0722390, White, Self-adhesive printer label, Paper, Permanent, Rectangle, LabelWriter
| Product color | White |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Material | Paper |
| Adhesive type | Permanent |
| Shape | Rectangle |
| Compatible products | LabelWriter |
| Label width | 3.5" (8.9 cm) |
| Label height | 1.42" (3.6 cm) |
| Weight | 8.2 lbs (3.72 kg) |
| Labels per pack | 6240 pc(s) |
| Rolls per pack | 24 |
| Labels per roll | 260 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Country of origin | Belgium |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Reference: 880154-025
Brand: Capture
Brand: Epson
Brand: Zebra
Reference: 35-880350-050
Brand: Zebra
Reference: 880150-025, 35-880150-025
Brand: Zebra
DYMO LW - Large Address Labels - 36 x 89 mm - S0722390, White, Self-adhesive printer label, Paper, Permanent, Rectangle, LabelWriter
check_circle
check_circle