| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Teltonika Networks
Reference: 45N0358
Brand: Lenovo
Reference: 777534
Brand: Black Box
Reference: 5A10K78753, 5A10K78751, FRU5A10K78752
Brand: Lenovo
Brand: HP
check_circle
check_circle