| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 20 V |
| Output current | 2.25 A |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: CoreParts
Reference: 01FR030, 0A001-00443300, 0A001-00892400, 135-72, 1HE08AA#ABB, 2Y
Brand: CoreParts
Reference: MS SURFACE BOOK 2
Brand: CoreParts
Reference: 01FR042, FRU5A10J75112, 834296
Brand: Lenovo
Reference: T6V87, 4X20M26256, 00HM663, P13YF, 2N7CD, 9XYTJ, C036Y, 492-BBVI
Brand: CoreParts
Reference: 1 0A001-00049200, 833633
Brand: Asus
Lenovo 01FR020, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 45 W, 20 V
check_circle
check_circle