| Product colour | Black |
| Adjustable output voltage | No |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 135 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 6 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 00HM667, 00HM663, 4X20M26252, 860210-850, 5A10K34710, L43407-001
Brand: CoreParts
Reference: 0DELL-HG5D1
Brand: Dell
Reference: 0DELL-921CW, 99111065
Brand: Dell
Reference: FRU01FR150, FRU01FR159, 5A10K78751, 5A11H02883, FRU5A11H02883, 8
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle