| Housing colour | Black |
| On/off switch | No |
| Adjustable output voltage | No |
| Built-in display | No |
| Certification | CE |
| Detachable power connectors | No |
| Housing material | Plastic |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 110-230 V |
| Output current | 3 A |
| Output power | 36 W |
| Output voltage | 12 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Purpose | Notebook |
| RoHS compliance | Yes |
| Batteries included | No |
| Overload protection | Yes |
| Short circuit protection | Yes |
| Voltage | 110-230 V |
| Included power plug types | EU |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector(s) | Lenovo Square |
| AC adapter output current | 3 A |
| Automatic output voltage adjustment | Yes |
| Input operation voltage (min) | 100 V |
| Plug 1 dimensions | Lenovo Square mm |
| Power | 36 W |
| Power consumption (standby) | 0.1 W |
| Brand Name | CoreParts |
| Warranty | 18 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: ADP-65JH BB,04G2660031U0,04G2660047L1,04G266003162,04G266003163
Brand: ASUS
Reference: 09T215, 0W6KV, 3T6XF, 450-11850, 450-11859, 450-16681, 450-18119
Brand: CoreParts
Reference: 45N0373, FRU45N0373
Brand: CoreParts
Reference: 450-ABFS, 0M5CW, NVV12, 8RFW6, PA45W16-BA, G638M
Brand: CoreParts
Reference: H6Y88AA, H6Y88AA#ABB
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
check_circle
check_circle