Lenovo 45N0290, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, ThinkPad Helix
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Compatibility | ThinkPad Helix |
| Product color | Black |
| Width | 1.73" (44 mm) |
| Depth | 3.66" (93 mm) |
| Height | 1.12" (28.5 mm) |
| Weight | 7.05 oz (200 g) |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: 0A001-00692500, 0A001-00691800
Brand: Asus
Brand: HP
Reference: 609940-001
Brand: HP
Reference: 45N0482, 45N0248, FRU45N0248
Brand: Lenovo
Brand: Asus
Reference: 902990-003
Brand: HP
Lenovo 45N0290, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, ThinkPad Helix
check_circle
check_circle