| Product colour | Black |
| AC port type | C6 |
| Brand compatibility | DELL |
| Input current | 1.7 A |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output current | 3.25 A |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 20 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Dell |
| Warranty | 3 Month(s) |
| Cable length | 1 m |
Data sheet
Specific References
Brand: Asus
Reference: P1031925-049
Brand: Zebra
Brand: Asus
Reference: FRU5A10V03239
Brand: Lenovo
Reference: PWR-ADAPTER-120W-A01
Brand: QNAP
Brand: Asus
check_circle
check_circle