| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook X Series X705BA/Asus Notebook X Series X705QA/Asus Notebook X Series X705UA |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: W125970376
Brand: MikroTik
Reference: 696694-001, 719309-001, 720987-800, 721092-001, 740015-002, 7400
Brand: CoreParts
Reference: 503427
Brand: Lenovo
Brand: ASUS
Reference: 40Y7696, 92P1155
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle