| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 120 W |
| Output voltage | 19 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: 42T4432,40Y7663,90P1104,40Y7668,40Y7664,92P1112
Brand: Lenovo
Brand: Zebra
ASUS 0A001-00060700, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 120 W, 19 V
check_circle
check_circle