DELL 3RG0T, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, 19.5 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100-240 V |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Input current | 1.3 A |
| Output current | 2.31 A |
| Compatibility | XPS 13, L321X, L322X |
| Product color | Black |
| Cables included | AC |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: 5A10K78753, 5A10K78751, FRU5A10K78752
Brand: Lenovo
Reference: 510052906
Brand: SurgeX
Brand: Teltonika Networks
Reference: 45N0482, 45N0248, FRU45N0248
Brand: Lenovo
Brand: RAM Mounts
DELL 3RG0T, Laptop, Indoor, 100-240 V, 50/60 Hz, 45 W, 19.5 V
check_circle
check_circle