| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19 V |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | Asus Notebook T Series TN3402YA Asus Notebook X Series X1404VA Asus Notebook X Series X1404ZA Asus Notebook X Series X1504VA Asus Notebook X Series X1504ZA Asus Notebook X Series X1505VA Asus Notebook X Series X1605ZA |
| Product color | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Winmate
Brand: Teltonika Networks
Reference: 00HM630
Brand: Lenovo
Reference: 391173-001
Brand: HP
Brand: Asus
Brand: HP
ASUS 0A001-01103000, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 45 W, 19 V
check_circle
check_circle