| Product colour | Black |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | B203 |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand Name | Asus |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Reference: 585823-800, 609940-001, MBA50009, 99111743
Brand: HP
Reference: 1039960
Brand: HP
Brand: Asus
Reference: 45N0482, 45N0248, FRU45N0248
Brand: Lenovo
Reference: 45N0492, FRU45N0492
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle