DELL 450-18975, Laptop, Indoor, 330 W, DELL Alienware M18, X51 R2, 7.4mm, Black
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Output power | 330 W |
| Compatibility | DELL Alienware M18, X51 R2 |
| Connector(s) | 7.4mm |
| Product color | Black |
| LED indicators | Yes |
| Cable length | 78.7" (2 m) |
| Width | 3.94" (100 mm) |
| Depth | 1.69" (43 mm) |
| Height | 7.87" (200 mm) |
| Weight | 3.09 lbs (1.4 kg) |
| Cables included | AC |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Brand: HP
Reference: H6Y89AA, H6Y89AA#ABB, H6Y90AA, H6Y90AA#ABB
Brand: CoreParts
Reference: 0DELL-6GYVK
Brand: Dell
Reference: 777534
Brand: Black Box
Reference: 0A001-00053600, 0A001-00055100
Brand: Asus
Brand: Cambium Networks
DELL 450-18975, Laptop, Indoor, 330 W, DELL Alienware M18, X51 R2, 7.4mm, Black
check_circle
check_circle