ASUS 0A001-00440600, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
| Purpose | Laptop |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power current type | AC-to-DC |
| Output current | 3.42 A |
| Brand compatibility | ASUS |
| Compatibility | P751JA PU403UF PU403UA P552SA P552SJ BU203UA P452SJ PU551JA BU403UA P2540NV BU401LA PU401LA PU301LA P452SA BU201LA P452LJ P453UA BU401LG P2540UA P553UJ P453UJ P452LA P553UA P552LJ P2540UV P552LA UX560UQ |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
Data sheet
Specific References
Reference: ED519AA609944-001MBA50096
Brand: HP
Reference: AP.12001.009, AP.12003.003, AP.12003.005, AP.1200H.001, KP.13501
Brand: CoreParts
Reference: DELL-921CW, 3VT2F, JJV9D, 450-AGOB, 02DL110, 01FR025, FRU01FR025
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Brand: CoreParts
Reference: 609939-001
Brand: CoreParts
Reference: 100-15IBY 100-14IBY, 01FR142, 5A10J40450, FRU01FR142, 01FR155, 5
Brand: CoreParts
ASUS 0A001-00440600, Laptop, Indoor, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 65 W, 19 V
check_circle
check_circle