| Product colour | Black |
| Compatibility | ThinkPad X1 Carbon |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 90 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Warranty | 3 Month(s) |
Data sheet
Specific References
Brand: Zebra
Reference: 661-06671, GN8R, USB TYPE-C, 661-06671, 1HE08AA#ABB, 135-72, 860
Brand: CoreParts
Reference: 45N0497
Brand: Lenovo
Reference: 463955-001
Brand: HP
Reference: 0A001-00056700
Brand: Asus
Brand: Asus
Reference: R3K00A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: CipherLab
Reference: 993882
Brand: Lenovo
check_circle
check_circle