| Type | Speaker |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Weight | 1.34 oz (38 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 5.16" (131 mm) |
| Package depth | 3.27" (83 mm) |
| Package height | 1.22" (31 mm) |
| Package weight | 1.34 oz (38 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5M11B95902
Brand: Lenovo
Reference: 678235
Brand: HP
Reference: W128874305
Brand: Lenovo
Lenovo 00JT988, Speaker, Lenovo
check_circle
check_circle