| Type | Display cover |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Display type | LCD |
| Weight | 10.6 oz (300 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 17.1" (434 mm) |
| Package depth | 2.68" (68 mm) |
| Package height | 12.9" (327 mm) |
| Package weight | 20.1 oz (570 g) |
| Harmonized System (HS) code | 84732990 |
Data sheet
Specific References
Reference: FRU5CB0X57443
Brand: Lenovo
Reference: 021204-00411
Brand: Dell
Reference: FRU5CB1B34807
Brand: Lenovo
Lenovo 5CB0R28213, Display cover, Lenovo
check_circle
check_circle