| Purpose | Tablet |
| Power supply type | Indoor |
| Input voltage | 12 - 48 V |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 3 A |
| Compatibility | ET40/ET45 |
| Product color | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Brand: RAM Mounts
Brand: RAM Mounts
Reference: PWRS-14000-241R
Brand: Zebra
Brand: RAM Mounts
Zebra 3PTY-PCLIP-216355, Tablet, Indoor, 12 - 48 V, 12 V, 3 A, ET40/ET45
check_circle
check_circle