HP 128 LSR WRD Mouse (Bulk120), Ambidextrous, Laser, USB Type-A, Black
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Laser |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product color | Black |
| HP segment | Business |
| Cable length | 70.9" (1.8 m) |
| Power source | Cable |
| Width | 2.48" (63 mm) |
| Depth | 4.41" (112 mm) |
| Height | 1.42" (36 mm) |
| Weight | 2.84 oz (80.5 g) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package depth | 3.17" (80.5 mm) |
| Package weight | 2.84 oz (80.5 g) |
| Compatibility | Compatible with PCs with available USB-A port. |
| Compatible operating systems | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8 |
| Country of origin | China, Thailand |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| UNSPSC-code | 43211708 |
Data sheet
Specific References
Reference: W128915095
Brand: HP
Reference: W128212103
Brand: Logitech
Brand: HP
HP 128 LSR WRD Mouse (Bulk120), Ambidextrous, Laser, USB Type-A, Black
check_circle
check_circle