HP 4GB Fully Buffered DIMM PC2-5300 2x2GB DDR2 Memory Kit, 4 GB, 2 x 2 GB, DDR2, 667 MHz, 240-pin DIMM
| Internal memory | 4 GB |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 2 GB |
| Internal memory type | DDR2 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 240-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Memory clock speed | 667 MHz |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.5 V |
Data sheet
Specific References
Brand: Samsung
Reference: 501533-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99101909
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647895-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Kingston
Reference: H5DDH
Brand: CoreParts
Reference: 633540-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 690802-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 4GB Fully Buffered DIMM PC2-5300 2x2GB DDR2 Memory Kit, 4 GB, 2 x 2 GB, DDR2, 667 MHz, 240-pin DIMM
check_circle
check_circle