| Internal memory | 8 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Backlight | No |
Data sheet
Specific References
Reference: 726719-B21, 642687
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647901-B21, 590067
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99113538
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 735302-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 606912
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 805347-B21-RFB, 99106798
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 647899-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
DELL 01VRGY-RFB, 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 2666 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle