| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | Laptop |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Width | 2.72" (69 mm) |
| Height | 1.18" (30 mm) |
Reference: 99111700
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: KTM2759K2_8G, 41Y2767 _2PCS_, 41Y2768, FRU 40T7980, 0646A042
Brand: CoreParts
Brand: Samsung
Reference: 99108866
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W128271037
Brand: Corsair
Reference: 726719-B21, 589990
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: M393A2K43CB2-CTD
Brand: Samsung
HP L34199-671, 16 GB, DDR4, 3200 MHz, 260-pin SO-DIMM
check_circle
check_circle