Lenovo 46W0796, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| CAS latency | 15 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: 631679-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: TS256MLQ64V8U
Brand: CoreParts
Reference: 647899-B21, 664691-001, 997668, 529231
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 536890-001
Brand: HP
Reference: 713985-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Samsung
Reference: 0HMAA4GR7CJR8N-XN-RFB
Brand: Dell
Lenovo 46W0796, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR4, 2133 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle