Samsung M393A4K40DB3-CWE, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
| Internal memory | 32 GB |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| ECC | Yes |
| Buffered memory type | Registered (buffered) |
| CAS latency | 22 |
| Memory ranking | 2 |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
Data sheet
Specific References
Reference: KTH-PL313LV_8G, 604502-B21, 605313-071, 606427-001, 647877-B21
Brand: CoreParts
Reference: D25664G60, M378T5663QZ3-CF7, 41U2978
Brand: CoreParts
Reference: W128924307
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: HX424C15FB2K2_16
Brand: CoreParts
Reference: 708641-B21, 590032
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99104106
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 864415
Brand: Fujitsu
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Samsung M393A4K40DB3-CWE, 32 GB, 1 x 32 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
check_circle
check_circle