HP 600GB 6G SAS 10K 2.5", 600 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
| HDD capacity | 600 GB |
| HDD speed | 10000 RPM |
| HDD size | 2.5" |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
Reference: 99001303
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 638516-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653960-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: HP
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 600GB 6G SAS 10K 2.5", 600 GB, 10000 RPM, 2.5", SAS
check_circle
check_circle