| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 2 |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | SAS |
| Data transfer rate | 4.7 Gbit/s |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 8.5 x 6.5 x 12.5 " |
| HDD transfer rate | 600 Mbit/s |
| Internal | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight (imperial) | 5 lbs |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 695996-003-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 627117-B21-RFB, 99001848
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 461289-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 693569-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834326
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653954-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: ST3300655SS
Brand: Seagate
Reference: 454146-B21B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 507284-001, 99003719, 646280
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle