| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD interface transfer rate | 12 Gbit/s |
| HDD size | 2.5 " |
| HDD speed | 10000 RPM |
| Interface | SAS |
| Type | HDD |
| Quantity | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating voltage | 5 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 3 |
Data sheet
Specific References
Reference: 759547-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 460850-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 601778-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: X318A-R6-RFB
Brand: NetApp
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99107488
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99110978
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 599476-002
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle