| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 300 GB |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 15000 RPM |
| Interface | SAS |
| Compatible products | HP StorageWorks MSA 2 |
| Internal | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 765455-B21, 99112854
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 286778-B22
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 765873-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 818365-B21,653948-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 834028-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: FRU5SS0V14994
Brand: Lenovo
Reference: 619286-003-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle