| Component for | Server/workstation |
| HDD capacity | 1 |
| HDD size | 3.5 " |
| HDD speed | 7200 RPM |
| Interface | SAS |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 60 °C |
| Hot-Plug support | Yes |
| Internal | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Brand Name | Hewlett Packard Enterprise |
| Warranty | 1 |
Data sheet
Specific References
Reference: 781258
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: J9F40A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 90P1380,40K1026, 39R7314
Brand: Lenovo
Reference: AG804A
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 652583-S21-RFB
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: W125834418
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 653956-001
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 418371R-B21
Brand: Hewlett Packard Enterprise
check_circle
check_circle