HP 72.8GB universal hot-plug Ultra320 SCSI hard drive, 72.8 GB, 15000 RPM, 3.5", Ultra320 SCSI
| HDD capacity | 72.8 GB |
| HDD speed | 15000 RPM |
| HDD size | 3.5" |
| Interface | Ultra320 SCSI |
| Type | HDD |
| Component for | Server/workstation |
| Hot-swap | Yes |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Connector(s) | 80-pin |
Reference: W126153327
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 99107479
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 858594-B21, 861691-B21, 676981
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 09FN066-058-RFB
Brand: Dell
Reference: DG0300BAHZQ
Brand: Hewlett Packard Enterprise
Reference: 606020-001B
Brand: Hewlett Packard Enterprise
HP 72.8GB universal hot-plug Ultra320 SCSI hard drive, 72.8 GB, 15000 RPM, 3.5", Ultra320 SCSI
check_circle
check_circle